Eşya tariflerini ne kadar iyi biliyorsun?

1. Soru

Doğru! Yanlış!

Oltayı yapmak için çakmak taşına ihtiyacın yok, üç çubuk ve iki ip kullanarak bir olta yapabilirsin!

2. Soru

Doğru! Yanlış!

3. Soru

Doğru! Yanlış!

İksir tezgahı yapmak için obsidyen gerekmez!

4. Soru

Doğru! Yanlış!

Meşale yapmak için kömür çubuğun üstüne konmalı, altına değil!

5. Soru

Doğru! Yanlış!

6. Soru

Doğru! Yanlış!

7. Soru

Doğru! Yanlış!

8. Soru

Doğru! Yanlış!

Buradaki küçük oyunu fark edebildin mi acaba, ender gözü ve ghast gözyaşının yerleri ters!

9. Soru

Doğru! Yanlış!

10. Soru

Doğru! Yanlış!

Eşya tariflerini ne kadar iyi biliyorsun?
Kusursuz!

Soruların hepsini bildin, sen tam bir Minecraft ustasısın! Nasıl yaptığını bilmiyoruz ama bu testi hiçbir soruyu yanlış yapmadan bitirdin. Klan sunucularında ayırdığın zamandan dolayı mı yoksa skyblock sunucularında kendine havalı eşyalar yapma çabalarından mı buna artık sen karar ver, ancak her ne yaptıysan işe yaramış! Yine de daha fazla eşya tarifi bakmak istiyorsan https://minecraftdunyasi.com/crafting/ sayfamızı ziyaret edebilirsin!
Başarılı!

Tüm soruları cevaplamadığın için üzülme, gayet başarılı bir sonuç! Ancak bu kendini geliştirmen gerektiği gerçeğini değiştirmiyor. Eğer Minecraft'ı gerçekten iyi bildiğini iddia ediyorsan daha fazla eşya tarifi öğrenmen yararına olur. Hemen https://minecraftdunyasi.com/crafting/ sayfamıza giderek daha fazla tarif öğrenebilirsin!
Fena değil

Minecraft gif

Sonucun ne çok kötü ne çok iyi. Büyük ihtimalle yeni sürümleri takip etmiyorsun ancak eskilerden kalma birkaç bilgin var. Minecraft'a son zamanlarda birçok yenilik ve tarif geldiğini unutmamalısın. Eğer Minecraft oynamaya devam etmek istiyorsan eşya tariflerini biraz daha gözden geçirmeni tavsiye ederiz. Hemen https://minecraftdunyasi.com/crafting/ sayfamıza giderek daha fazla tarif öğrenebilirsin!
Biraz daha çabalaman gerekiyor

Minecraft gif

Maalesef ki eşya tarifleri bilgin seni zorlayıcı bir dünyada idare edecek kadar değil. Minecraft'a yeni başladıysan bu normal, ancak bir süredir oynuyorsan bilgilerini güncellemen gerekiyor. Hemen https://minecraftdunyasi.com/crafting/ sayfamıza giderek daha fazla tarif öğrenebilirsin!

Sonuçlarını Paylaş:

Paylaş