Mimari Zevkini Ortaya Çıkartıyoruz

Bir ev inşa edeceksin, hangi blok evini daha iyi yansıtıyor?

https://www.reddit.com/r/Minecraft/comments/1ijjzm/cube_tunnel/
mimari
mimari
mimari

Bu evi nereye yapardın?

https://tastytofusoup.tumblr.com
mimari
mimari
mimari

Evin bunlardan hangisi?

https://s4ints.tumblr.com

Senin için ev..

Senin için ev https://giphy.com/gifs/house-minecraft-construction-4fQMMNtLigbm

Sıradışı tasarımlar hakkında ne düşünüyorsun?

Sıradaşı tasarımlar hakkında ne düşünüyorsun

Hangi pencere tasarımını seçerdin?

Pencere tasarımı hakkında ne düşünüyorsun https://www.reddit.com/r/Minecraft/comments/1mlahs/some_varmit_called_me_yeller_i_had_to_punch_him/
mimari
mimari
mimari

Mimari Zevkini Ortaya Çıkartıyoruz
Modern Mimari

modern

Senin en çok ilgini çeken yapı türü Modern Mimari! Yapıların kimi zaman basit kimi zaman karmaşık olabildiği bu türde kullanılan tarz yenilikçi ve göze hoşnutluk hissi veren türden.
Kırsal Mimari

Senin ilgini çeken yapı türü Kırsal Mimari veya "Suburban". Bu türde günlük bloklar kullanılıp dışarıdan küçük gözükse de güzel duran evler tasarlanır. Bu evlerin en güzel yanı eğer yaratıcı modda değilseniz bile yapmak için çok zorlanmıyorsunuz, çünkü gereken bloklar her yerde var!
Ortaçağ Mimarisi

ortaçağ

En sevdiğiniz mimari tür Ortaçağ Mimarisi! Minecraft'ın en eski yapı türlerinden olan Ortaçağ Mimarisi, eski çağlarda yaşamış olan imparatorlukların kalelerinin, kulelerinin, saraylarının ve kasabalarının üstüne Minecraft yaratıcılığını ekleyerek bize ihtişamlı bir görsel sunuyor!
Asya Mimarisi

asya mimarisi

En çok sevdiğiniz tarz Asya Mimarisi! Günümüzde genelde Uzakdoğu'da kullanılan bu yapı türü Japonya'da, Çin'de, Kore'de ve benzeri Asya ülkelerinde görülür. Bu milletlerin kutsal saydıkları tapınakları, Batılı anlayıştan farklı olarak geliştirdikleri ev dizaynları size çok çekici geliyor olmalı!
Viktorya Mimarisi

Sizin en çok sevdiğiniz yapı türü! Bu yapı türünün Ortaçağ Mimarisi ile benzerliği olsa da aslında Britanya İmparatorluğu'nda Kraliçe Victoria döneminde ortaya çıkan bir yapı türüdür. Eğer bu türü seviyorsanız şu yapılara göz atmanızı tavsiye ederiz: Westminster Sarayı, Royal Albert Hall, Liverpool Üniversitesi

Sonuçlarını Paylaş:

Paylaş